ניקוי פנים מקצועי הוא טיפול הכרחי למי שרוצה עור בריא ומראה יפה ומטופח. הקוסמטיקאית של המרכז לבריאות ויופי Magic Touch תבנה עבורכם תכנית אישית יעילה של ניקוי העור ותייעץ לכם בנוגע לטיפול שיתאים לסוג העור שלכם. ניקוי פנים מאפשר לנקות את העור בעדינות ולהסיר לכלוך, שומן ותאי עור מתים.

במרכז Magic Touch תוכלו לקבל המלצות בקשר לניקוי ידני שהוא הטיפול היעיל ביותר. הוא מתבצע בשלב מסוים של טיפולים אחרים, כמו ריפוי אקנה וטיפול המונע את המחלה, פוסט-אקנה, חסימת בלוטות החלב, בעיות בלוטות החלב שונות, עור שומני או משולב. הטיפול מומלץ לאנשים בעלי עור בעייתי ולאלה הרוצים להיראות טוב. ניקוי פנים הוא בעל השפעה ישירה לכן הוא דורש הכנה מוקדמת. קודם כול הקוסמטיקאית מבצעת ניקוי ראשוני הפותח נקבוביות בעזרת פעולות מיוחדות ותכשירי קוסמטיקה מקצועיים. במרכזנו יעשו לכם ניקוי עור ידני לפי כל הכללים וישלבו בטיפול מספר סוגי פילינג, תרפיה באמצעות האור ותכשירים קוסמטיים מקצועיים. ניקוי ידני מיועד לניקוי עור עמוק ומקיף ביותר לאחידות גוון העור ועור חלק, למאבק נגד פריחה ודלקות. יתרון ניקוי ידני הוא הקפדנות בניקוי בכל נקודות האזור המטופל. לאחר הניקוי, משתמשים במסכה מרגיעה בעלת פעילות אנטי-דלקתית, ובמקרה הצורך, לפני זה משתמשים בפילינג קרבון. כתוצאה מטיפול הניקוי לא נשאר שום סימן התערבות, הנקבוביות מתנקות לעומק, עור הפנים מתחדש ומקבל זוהר בריא. לאחר טיפול על ידי המומחים שלנו תקבלו עור אלסטי, בריא ובעל גוון אחיד טבעי ללא דלקות וללא נפיחויות.

יש לבצע ניקוי פנים באופן סדיר כדי לשמור על עור פנים מטופח. לאחר ביקור במרכז Magic Touch אתם תהיו גאים בעורכם הנקי והחלק! המומחים שלנו מבטיחים ביצוע בטוח ואפקטיבי של ניקוי ידני של עור פנים.