במרכז לבריאות ויופי Magic Touch מאבחנים את עור הפנים בעזרת מחשב. זוהי פעולה נטולת כאב הנמשכת בין 20 ל-30 דקות. על בסיס הנתונים שהתקבלו בנוגע למצב עור הפנים תוכל קוסמטיקאית לבנות תוכנית אישית להצערה ולריפוי העור, וכן להתאים לכם תכשירי טיפוח קוסמטיים.

הקוסמטיקאית מעריכה את מצב העור בעזרת טכנולוגיה ממוחשבת על פי פרמטרים כמו לחות, שומניות, גמישות, ערך PH על פני העור ופיגמנטציה. הטכנולוגיה הממוחשבת מאפשרת לבצע אנליזה של פני העור, לדעת את מספר וגודל של נקבוביות, לראות קמטים, להעריך עד כמה עור פניכם חלק. פרט לכך, הקוסמטיקאית בודקת אם ישנם אזורי דלקת ואדמומיות בעור.

כל הנתונים האלה נדרשים לבחירת סוג נכון של טיפול ולפיקוח על מהלכו. לאחר זמן מסוים, הקוסמטיקאית מבצעת ניטור של תהליך הריפוי ואנליזה השוואתית של מצב העור לפני ואחרי הטיפול. השוואת התוצאות לפני ואחרי הטיפול מאפשרת לקבוע את האפקטיביות שלו.

אבחון ממוחשב במרכז לבריאות ויופי Magic Touch מאפשר אנליזה כוללת של מצב הדרמה ואת המדידה של פרמטרים שונים, למשל רמת שומניות בעור, רמת איזון ליפידים, גודל נקבוביות, עומק קמטים, רמת הידרציה, מרקם העור, מצב פני העור, נזקים שנגרמו על ידי השפעת אור השמש, התפשטות פיגמנטציה, מצב כלי דם, אזורי עור מגורה ועוד.

טכנולוגיית Skin Diagnostic מאפשרת לערוך את תכנית הטיפול בעור הפנים וכתוצאה מכך להעניק לעור מראה מטופח.