טיפול בפוטו -רגו'ביניישן הוא שיטה הנמצאת בשיא הפופולאריות והיא אחת השיטות היעילות ביותר מבחינת השפעתה על העור. הטיפול אינו מזיק ואינו פולשני, כאילו הומצא במיוחד לנשים המנהלות אורח חים פעיל. כיום שיטה זו נחשבת לאחת השיטות האפקטיביות ביותר להחלקת פני העור והסרת נגעים.

יתרונות השיטה אינם מוטלים בספק ומדברים בעד עצמם: הפעולה אינה פוגעת בעור: קרני האור ממקור אור אינטנסיבי ממוקדות באזורי הטיפול בלבד. באמצעות פוטו-רגו'ביניישן, ניתן להסיר נגעים שמקורם בכלי דם או כתמי פיגמנטציה, להצעיר את העור באזור פנים, במחשוף, בכפות הידיים, להעלים קמטים שטחיים ו"רשתות" נימי דם, לצמצם נקבוביות מורחבות, לקבל אפקט של מתיחת עור.

טיפול זה מתבצע בהצלחה במרכז לבריאות ויופי Magic Touch. כל פעולה נמשכת 30-40 דקות. המטופל מקבל משקפיים מיוחדים להגנת עיניים. תחילה מורחים ג'ל קירור באזור הטיפולי ומתחילים  לעבד את האזור בהבזקי אור. השפעת קרן האור מאיצה ייצור סיבי קולגן ואלסטין, משפרת מטבוליזם ברקמות ומזרזת את זרימת הדם. מספר הטיפולים נקבע בגישה אישית, בהתאם למאפיינים אישיים של מטופל, להעדפותיו, מצב עורו ועוד. תוצאות מקסימאליות מתקבלות לאחר כחמישה או שישה טיפולים. הסדרה תשנה את מראה עורכם: העור ייעשה חלק יותר וייראה מטופח יותר. לאורך כל סדרת הטיפולים ניכר אפקט יציב, אין פגיעה בעור ואין צורך בשיקום. ניתן לבצע טיפולי הצערה אלה בכל עונה ובכל גיל.

כמומחים של מרכז Magic Touch ממליצים על טיפולי פוטו-רגו'ביניישן למי שרוצה למנוע את הזדקנות העור, לשחזר את מתאר הפנים, לשפר את מרקם העור ולהיפטר מפגמי העור הלא נעימים. ניתן לשלב את הצערת העור בעזרת קרני אור אינטנסיביות עם מזותרפיה וטיפול בזרמי חשמל זעירים וטיפולים שונים אחרים, הן לעור הפנים והן לגוף.