מספר רב של אנשים בכל העולם סובלים ממחלות אלרגיה שונות המחלישות את בריאותם ומקשות על חיי היום-יום שלהם. אלרגנים הם חלקיקים, כידוע בלתי מזיקים לרוב האנשים. אלרגנים נמצאים באוויר, במזון או בחומרים שאנו משתמשים בהם. בהתאם לנטורופתיה, גוף האדם ונפשו חד הם, ויש להגיע לאיזון בתוך המערכת הכוללת בכלל ולאיזון ביניהם בפרט. לכן, כדי למנוע בעיות בריאות, שיטות הריפוי הטבעי מציעות לנו אורח חיים בריא, תזונה בריאה וטיפולים טבעיים.

מנקודת מבטם של מומחי נטורופתיה, תופעות אלרגיות קשורות לרוב בחולשת המערכת החיסונית ומערכת העיכול, להפרעות בתפקודי מעיים ולמתח נפשי. השימוש בשיטות ריפוי טבעיות עוזר לשפר את תפקודי מערכות הגוף ולהתגבר על תופעות אלרגיות. רופא נטורופת של המרכז לבריאות ויופי Magic Touch משתמש בשיטות נטורופתיה למגוון רחב של מחלות אלרגיות. לאחר קבלת הייעוץ אצל הרופא הנטורופת של המרכז Magic Touch תקבלו תכנית טיפול מותאמת אישית שתכלול המלצות תזונה נכונה, שינויים באורח חיים, צריכת ויטמינים, מינרלים ומוצרים בעלי מרכיבים טבעיים. למשל, במקרה של נזלת אלרגית הנגרמת על ידי אבקת צמחים, אבק רגיל ואפילו החתול של השכנים, ניתן להיעזר במינרלים, מלח ים ושמנים ארומטיים. מינרלים ומלח ים מסלקים מהגוף חומרים מזיקים, מנקים, מעניקים לחות ומקלים על הנשימה. שמנים ארומטיים הם לרוב בעלי תכונות אנטי דלקתיות, אנטי בקטריאליות ויכולות חיטוי. שמנים של אקליפטוס, ברגמוט, אניס, עץ התה, גרניום, קורנית ומנתה מרפאים דלקות ומחסלים בקטריות.

הנטורופת של המרכז Magic Touch יעזור לכם לבנות דיאטה כדי לחזק את חסינות הגוף ולהתגבר על דלקות כרוניות. שינוי תזונה וצריכת מזון המומלץ על ידי הנטורופת וכן תרגילים לחיזוק הגוף והנפש יעזרו להגיע לתוצאות הרצויות בריפוי אלרגיה. ניקוי הגוף מרעלים ופסולת, ניקוי מלא של סמפונות וריאות מתאים מתים של הרירית עוזרים לריפוי אלרגיה בילדים ובמבוגרים. לשם כך יש לצרוך פירות טריים, סלט ירקות, חליטות צמחים עם דבש ומיץ לימון ומיצים סחוטים של פירות וירקות. אם החלטתם להיפטר מהאלרגיה לכל החיים, על הרופא הנטורופת שלנו לזהות מוצרי מזון הגורמים לאלרגיה. למשל, צריכת אלכוהול עלולה לגרום למיגרנות, וקופאין יכול לגרום לאלרגיה בדרכי הנשימה העליונות. הרופא הנטורופת של המרכז Magic Touch יעזור לכם להחלים מהאלרגיה, לשנות הרגלים ולחיות חיים מלאים ובריאים.