כל אישה חולמת להישאר צעירה ויפה לנצח. המרכז לבריאות ויופי Magic Touch מאפשר לקבל טיפולי אלקטרותרפיה פופולאריים − תרפיה באמצעות זרמי חשמל זעירים. זוהי שיטה חדשנית המשתמשת במכשיר מיוחד. הטיפול מבוסס על השפעת פולסים חשמליים חלשים על עור האדם, על כלי דם ולימפה ורקמת השריר. יתרון השיטה הוא בכך שללא פעילות פולשנית ניתן לקבל תוצאות בולטות הצערת עור שנשמרות לאורך זמן ואשר מבוססות על עבודת גוף האדם עצמו.

טיפול בזרמים זעירים מהווה פתרון פופולארי ונגיש לבעיות עור, כמו הזדקנות עור מוקדמת, רשת נימי דם על פני העור, מתיחות לא עמוקות, פיגמנטציה ופריחה. תרפיה של זרמים זעירים משפרת את טונוס עור הפנים, מעודדת רגנרציה טבעית. מעבר לכך, במהלך הטיפול נעשית עבודה אינטנסיבית על שרירי הפנים, ובסופו של דבר מתבצעת מתיחת פנים. כבר לאחר הטיפול הראשון ניתן לציין שיפור בגוון הפנים של הלקוחות, בהיעלמות נפיחות ועיגולים כהים סביב העיניים. העור נעשה גמיש יותר וחלק יותר. משתמשים בשיטה זו בכל אזורי העור הדורשים עידוד תהליכי רגנרציה של העור ועיכוב תהליכי הזדקנות: בצוואר, במחשוף ובכפות ידיים.

מהות השיטה היא השפעה על אזורים בעייתיים באמצעות זרם חשמלי בעל תדרים נמוכים ומתח נמוך. הטיפול מיועד למניעת ועיכוב תהליך הזדקנות העור. זרמים זעירים הם "שליחים" מעולים אשר מביאים לשכבות עור עמוקות תכשירים קוסמטיים המעושרים בוויטמינים, חומצות אמינו וקולגן. לאחר הטיפול הראשון בזרמים זעירים כבר תוכלו לראות איך העור שלכם השתנה לטובה. אמנם כדי להגיע לתוצאה טובה הנשמרת לאורך זמן יש לעבור סדרת טיפולים בת 10-15 מפגשים 2-3 פעמים בשבוע. כטיפול משמר יש לעבור תרפיה באמצעות זרמים זעירים 1-2 פעמים בחודש. ניתן לשלב את השיטה עם טיפולי הצערת עור אחרים. לפני הטיפול יש לקבוע פגישת ייעוץ עם קוסמטיקאית עקב תופעות לוואי אפשריות במקרים מסוימים.

המרכז לבריאות ויופי Magic Touch מזמין אתכם לעבור סדרת טיפולים באמצעות זרמי חשמל זעירים להצערת העור. במרכזנו הטיפול מתבצע באמצעות מכשיר אלקטרותרפיה חדשני בתנאי נוחות מקסימאלית.