המרכז לבריאות ויופי Magic Touch מציע ללקוחותיו טיפול -SMAS ליפטינג. זוהי שיטה חדשנית למתיחת פנים באמצעות מכשור. שיטה ייחודית זו משפיעה על רקמות החיבור העמוקות בעור (שכבת ה-,SMAS superficial muscular-aponeurotic system).

-SMAS ליפטינג הוא מהפך אמיתי בתחום הצערת העור. -SMAS ליפטינג מעניק אפקט מתיחת פנים ברמה של ניתוח פלסטי. בנוסף הטיפול מתבצע בתנאי נוחות מקסימאלית ונמשך כשעה בלבד.
בניגוד לניתוח, אין צורך בשיקום ממושך לאחר הטיפול. תהליך השיקום מהיר, קל ומלווה באי נוחות מינימאלית. טיפול מתיחת פנים שגרתי משפיע על רקמות העור ועל השכבה התת עורית (היפודרמיס), כאשר -SMAS ליפטינג מטפל ברקמות חיבור עמוקות. בכך נוצר "מבנה תמיכה" הבנוי משרירים ומסיבים אלסטיים. הודות לטכנולוגיה זו ניתן להגיע לאפקט קוסמטי גלוי ויציב ללא מתיחת יתר של העור.

מהותו שלSMAS -ליפטינג היא מיקוד גלי הקול בתדירות גבוהה לשכבות אפונאורוטיות ללא מגע עם העור או עם שכבות תת עוריות. בכך מתרחש חימום עמוק באזורי שכבת ה- SMASהמוביל לתרמוקואגולציה ולשפעול תהליכי סינתזה של סיבי קולגן. תוצאות הטיפול דומות לתוצאות מתיחת פנים כירורגית. ניתן לעקוב אחרי שלבי הטיפול במסך, דבר המאפשר פיקוח על כיווני ההשפעה ועל רמתה.

קרן לייזר מעודדת את תאי העור ליצור קולגן ואלסטין, מעלה את אלסטיות העור. החשוב הוא שהפעילות מתבצעת לא רק בעור, אלא גם בשכבה תת-עורית. הצערת העור מתרחשת בשתי רמות בו-זמנית: עלייה בטונוס של העור והפחתת קמטים מבחוץ, ועלייה בטונוס של שכבה תת-עורית מבפנים. כל אלה גורמים למתיחת פנים טובה.

SMAS-ליפטינג הוא שיטה ייחודית הפותרת מספר בעיות בו-זמנית. הטיפול מעלים פגמים בעור וסימניי גיל: מפחית קמטים, מבהיר פיגמנטציה, מחזיר אלסטיות, מעניק גוון אחיד לעור. כמו כן, הטיפול מאפשר להעלים צלקות מכל סוג (פוסט-אקנה, מתיחות, צלקות פוסט-טראומה), נאבק בתופעות שונות כמו צניחת גבות, איבוד נפח שומן תת-עורי באזור לחיים, נסיגת מתאר פנים ונקבוביות מורחבות.

ניתן לטפל ב-SMAS-ליפטינג בכל אזורי הגוף, אפילו בעור העדין והמושפע מתנועה מתמדת של שרירי עפעפיים עליונות ותחתונות, בעור הצוואר ובמחשוף. התוצאות נראות לעין כבר אחרי טיפול הראשון, והשפעת הטיפול הולכת וגדלה במשך כחצי שנה.

מתי אסור לקבל את הטיפול:

  1. בתקופת הריון והנקה
  2. במקרים של חום גבוה.

טיפולי SMAS- ליפטינג  עושים רק במרכז לבריאות ויופי .Magic Touch