המרכז לבריאות ויופי Magic Touch מזמין אתכם לטרמוליפטינג. טרמוליפטינג הוא טיפול למיצוק העור לעומק. טרמוליפטינג עולה על כל השיטות האחרות הודות להשפעתו היעילה על תהליכי הצערת העור. טונוס העור תלוי בכמות הקולגן ובהתחדשות סדירה של ייצורו, קצב תהליך זה יורד עם הזמן. מהות פעולת טרמוליפטינג היא החדרת גלי רדיו לתוך שכבת הדרמה, דבר הגורם להתחממות האזור. עקב חום גבוה של העור, כל סיבי הקולגן מתקצרים ונמתחים וכתוצאה מזה מתרחש חיזוק ומיצוק העור, הרי דווקא סיבי הקולגן אחראים על גמישות ומיצוק העור. אחד היתרונות הראשיים הוא שטיפול בטרמוליפטינג אינו פולשני ולגמרי נטול כאבים. משתמשים בשיטה באזורי פנים, כמו עור סביב העיניים, האף, השפתיים, אזורים בעייתיים בגוף, כמו המחשוף, אזורי נידיים, נרגליים ונבטן.

טיפול בודד של טרמוליפטינג או RF-ליפטינג נמשך כחצי שעה, ויש לעבור סדרת טיפולים. מספר הטיפולים בסדרה יכול להשתנות (ככלל, בין 3-8 מפגשים פעם בשבוע). במהלך הטיפול, הקוסמטיקאית מנקה את העור ומטפלת בו במי פנים, לאחר מכן מורחת תכשיר מיוחד המאפשר לראש ידית המכשיר לנוע בחופשיות על פני העור. כאשר, לצורך הטיפול, משתמשים בתרכיז מאמפולות מיוחדות לליפטינג, מקבלים תוצאה טובה יותר. לאחר מכן מחממים את האזור המטופל באמצעות גלי קול המשודרות מהמכשיר. מסיימים במריחת קרם או מסכה מיוחדת.

בדרך כלל, טיפול בלקוחות צעירים נותן את התוצאות הטובות והמועילות ביותר, וכן התקופה שבה נשמר האפקט לאחר טיפולי RF-ליפטינג היא הארוכה ביותר. אמנם השפעת הטיפול על העור ניכרת ביתר שאת במטופלים מבוגרים: עומק הקמטים קטן, סימנים כהים מתחת לעיניים נעלמים, נפיחות בצקתית יורדת או נעלמת כלל, מתאר הפנים משתפר, סנטר כפול נעלם, גם גוון העור משתפר.

אסור לקבל טיפולי טרמוליפטינג במקרים הבאים:

  • נגעים חדשים, שפירים או ממאירים, באזורי הטיפול, מחלות אונקולוגיות
  • מחלות זיהומיות אקוטיות
  • מחלות כרוניות בשלבי דקומפנסציה (הפרה בתפקוד איברים ומערכות בגוף)
  • במקרה של נוכחות קוצב לב או דפיברילטורים פנימיים אחרים
  • דרמטוזיס באזור הטיפול
  • הריון, הנקה
  • שתלים מתכתיים באזורי הטיפול.