שלום וברוכים הבאים לאתר של המרכז לבריאות ויופי Magic Touch!

שמי נטלי, אני קוסמטיקאית ברמה בינלאומית ומנהלת המרכז לבריאות ויופי Magic Touch שבבעלותי. מרכז Magic Touch נמצא בלבה של עיר התיירות היפה - נתניה. אף על פי שנתניה היא עיר די רועשת, תמיד תוכלו למצוא בה פינה שקטה ורגועה, וכן טיפול קוסמטי מעולה לצלילי מוזיקה מרגיעה. המרכז לבריאות ויופי הוא בן 20, אך לפני שנים הכול התחיל בבית, בחדר קטן שהפכתי אותו למכון קוסמטיקה.

בתחילת שנות ה-90, כשהייתי בת 19, באתי לישראל עם רצון עז להכיר את המקום שהיה חדש בשבילי, ללמוד שפה חדשה וכמובן, להשתלב בחברה חדשה. כבר כעבור 4 חודשים דיברתי עברית ברמה סבירה, ולאחר שנה התקבלתי למכללה לתעשייה ומסחר. עשיתי זאת במקום לעסוק בקוסמטולוגיה שאהבתי, כי נכנעתי לבקשות הוריי שחשבו כי זוהי הדרך לקבל השכלה נאותה. אך כיום איני מצטערת על לימודיי במכללה כי הודות לכך קידמתי את עצמי כבר בתקופה שעבדתי כקוסמטיקאית. בהמשך למדתי קוסמטולוגיה במשך שנים ועבדתי בתחום הדרמטולוגיה.

כבר מהימים הראשונים של עבודתי שאפתי לתוצאות הטובות ביותר. תמיד היה לי חשוב לדעת:

✔ איך לבצע טיפול כדי לעצור בפועל את התהליכים שהורסים את העור?

 ✔ איך להעלים קמטים ולעכב את הזדקנות העור?

✔ איך ביעילות לטפל בסבוריאה ובדרמטיטיס?

✔ איך להפוך עור דלקתי ומלא פצעונים לעור חלק ובריא כדי להעניק למתבגרים ביטחון עצמי ולפתור את בעיית האקנה?

✔ איך לנצח כתמי פיגמנטציה, הרי בארצנו זוהי בעיית העור מספר אחת?

כדי למצוא תשובות לכל השאלות האלה הייתי חייבת ללמוד ולהתפתח בתחום הקוסמטולוגיה. כיום אני יכולה להגיד בביטחון מלא שניתן לעצור את הזמן ולשמור על עור צעיר לאורך שנים רבות ללא טיפול פולשני, כן, זה אפשרי! אפשר גם לטפל באקנה (פצעונים ודלקות בעור) ללא נטילת כדורים ואנטיביוטיקה. לדעתי הגורם החשוב ביותר בטיפול הוא גישה אישית לכל מטופל ומטופלת. דלקות בעור הפנים נגרמות על ידי תזונה לקויה, הפרעות הורמונאליות, אי שמירה על היגיינה, מתח נפשי וסטרס. כדי לברר את הסיבה האמיתית לבעיה ולקבל תכנית טיפול אישית, חשוב מאוד לפנות למומחה. במהלך עבודתי ראיתי מקרים רבים מאוד של אקנה בקרב מתבגרים וגם מבוגרים, ובעזרת תכנית טיפול אישית תמיד הצלחתי לפתור את הבעיה.

למרות הניסיון והידע שלי, בכל זאת היו מקרים שהיה לי קשה להתמודד איתם. הבנתי שאני חייבת לדעת יותר ולהעמיק את הידע שלי בתחום. אז התחלתי באופן רציני ללמוד נטורופתיה (שיטה המסייעת לגוף לרפא את עצמו). באמצעות הנטורופתיה ובעזרת תכנית אישית של תזונה, שימוש בצמחי מרפא וטיפול נפשי אדם יכול לרפא את עצמו ללא שימוש בתרופות. כיום אני לא רק קוסמטיקאית, אני גם רופאה נטורופתית. כל אדם הוא עולם ומלואו עם כל הייחודיות שבו, עם נטיותיו והרגליו. לכן אני משתפת את המטופלים שלי בעבודתי כדי לפתור את הבעיות שלהם. אני מאמינה שתוצאת הטיפול מתקבלת בעקבות מאמצים משותפים של מטפל מומחה ומטופלו.

אני אוהבת מאוד את תחום הקוסמטולוגיה ומסוגלת לדבר בנושא במשך שעות. אני ממשיכה ללמוד  ולהרחיב את הידע שלי ועוקבת אחרי כל החידושים בתחום ובשוק הקוסמטיקה.  אבל למרכז Magic Touch אני בוחרת רק בתכשירים המעניקים תוצאה יציבה שאינה חולפת תוך זמן קצר - תכשירים שהשפעתם אינה פוחתת עם הזמן ושאינם פוגעים ברקמת העור. הסיסמה שלי: "תוצאה מעולה היא תוצאה ללא תופעות לוואי וגרימת נזק".