פילינג או אקספוליאציה הוא סוג טיפול קוסמטי פופולארי שמטרתו להסיר בצורה אחידה את שכבת האפידרמיס העליונה המכילה תאי עור מתים. אנו מזמינים אתכם לקבל טיפול פילינג מקצועי במרכז לבריאות ויופי Magic Touch. המומחה שלנו יעריך את מצב עורכם ויציע סוגי פילינג בהתאם למרקם העור ולמאפייניו.

בפילינג משתמשים לטיפול מונע הזדקנות, לריפוי פצעונים, במקרה של היפר-פיגמנטציה ופוסט-אקנה, להחלקת פני העור והענקת גוון אחד לעור הפנים.  אנו ממליצים על הטיפולים הבאים:

פילינג חומצות

פילינג חומצות שטחי יתאים בצורה מושלמת להבהרת עור, פילינג שכבת האמצע יתמודד בקלות עם קמטים קטנים וצלקות, פילינג עמוק ישולב בטיפולי אנטי-איג'ינג.

פילינג אנזימטי

פילינג אנזימטי מלחלח את העור, העור מתחיל לנשום באופן פעיל, מצבו משתפר משמעותית. הטיפול מסייע לאיזון תפקודי בלוטות החלב, להבהרת כתמי פיגמנטציה, לניקוי העור וריפוי דלקות עור.

פילינג מכני

לאחר פילינג מכני, העור נעשה רך ואלסטי, מקבל מרקם וגוון אחיד. פילינג מכני מקטין סימני הזדקנות ומאיץ ייצור קולגן ואלסטין. כתוצאה מכך העור מתחזק ונעשה גמיש יותר.

פילינג בשיטה פיזית באמצעות קרח יבש

פילינג באמצעות קרח יבש משפר את זרמי הדם והלימפה ומאיץ תהליכים מטבוליים. ניקוי באמצעות קור הוא בעל תכונות ריפוי ומסייע לרפא פצעונים בעייתיים, לצמצם נקבוביות, לווסת את תפקוד בלוטות החלב ולזרז ייצור קולגן.

בואו לבקר במרכז Magic Touch, המומחים שלנו ידאגו לבריאות וליופי שלכם!