ישנם גורמים שונים המשפיעים על תהליכי הזדקנות העור. במרכז לבריאות ויופי Magic Touch ניתן לקבל טיפול פנים באמצעות פילינג אנזימטי − פילינג באמצעות אנזימים. הוא עוזר נגד פגמים קטנים בעור, מרענן ומבהיר את עור הפנים.

זהו אחד מסוגי הפילינג העדינים. הוא משתמש באנזימים לשיפור זרימת הדם וגורם ייצור קולגן, הוא מעלה גמישות וטונוס בעור ומחליק  את פני עור על ידי הסרת תאים מתים. התוצאה של פילינג באמצעות אנזימים ניכרת כבר אחרי הטיפול הראשון: העור נעשה נקי יותר, חלק יותר וכתמי העור וסימני פוסט-אקנה מתבהרים. כל טיפול הבא אחריו משפר את התוצאות.

יתרונות הפילינג באמצעות אנזימים:

- מתאים לכל סוגי העור לרבות עור בעייתי ורגיש

- אנזימים טבעיים אינם מסוכנים לכל סוגי העור, שומרים על העור, אינם פוגעים ברקמות

- תכשירי הפילינג חודרים לתוך נקבוביות ומנקים אותן, משפרים את צבע העור ואת המרקם שלו

- מתאים לביצוע בכל עונות השנה, לרבות בקיץ

- גורם לחידוש העור

- התוצאה ניכרת כבר לאחר הטיפול הראשון והתוצאות הולכות ומשתפרות מטיפול לטיפול

- מותר לכולם, אין צורך בשיקום לאחר הטיפול

במרכז הבריאות ויופי Magic Touch משתמשים בפילינג באמצעות אנזימים לכל סוגי העור. הוא עוזר לשקם עור מדולדל ויבש, להעלים קופרוז, להחזיר לעור מראה בריא, לנצח אקנה, להעלים צלקות וכתמי פיגמנטציה, נותן פתרון מיידי לעור יבש ורגיש במקרה של קופרוז כאשר סוגי פילינג אחרים יהיו כלי אגרסיבי מדי. בנוסף, הוא מהווה את הפתרון הטוב ביותר לבעיית פצעונים וקומדונים. לאחר פילינג באמצעות אנזימים במרכז Magic Touch, יהיו שיטות ותכשירים אחרים הרבה יותר אפקטיביים כי כבר הוסרה השכבה הצפופה של תאים מתים המפריעים להשפעת הטיפול.