המרכז לבריאות ויופי Magic Touch מזמין את לקוחותיו לפילינג פיזי באמצעות קרח יבש. פילינג פיזי הוא קילוף שכבת האפידרמיס בעזרת קור (טמפרטורות נמוכות בצורה קיצונית). הטיפול מעלה את תכונות הרגנרציה של התאים, מאיץ את ייצור הקולגן ומשפר את זרימת הדם בגוף.

פילינג פיזי מתבצע בשפעת פחמן דו-חמצני הנמצא במצב צבירה של קרח יבש (הטמפרטורה נעה בין 50 עד 80 מעלות מתחת לאפס) על העור. מערבבים קרח יבש עם מרכיבים פעילים ומורחים את התערובת על העור. לאחר הפילינג משתמשים במסכה מרגיעה. פעולות קיצוניות כאלה מובילות לתהליכי הצערה באפידרמיס ברמת התא ומפעילות סיבי קולגן ואלסטין בעור. משתמשים בטיפול בקרח יבש במקרים, כמו היפרפיגמנטציה, קמטים, נקבוביות מורחבות, פצעונים, פני עור לא חלקים, עור חסר חיוניות. בדרך כלל טיפול בפילינג פיזי בעזרת קרח יבש באזור הפנים משולב עם טיפולים אחרים שמטרתם ניקוי והצערת העור, ומבצעים אותם במסגרת ריפוי מקיף של דרמטוזיס, במקרים של עור מדולדל, קמטים, פצעונים מוגלתיים, סבוריאה, עור שומני ובעל נקבוביות מורחבות, רוזציאה, דרמטיטיס אטופי, פסוריאזיס, אקנה וצלקות קטנות. מותר לקבל את הטיפול בכל עונות השנה.

טיפול פילינג בעזרת קרח יבש הוא פעולה בטוחה והסיכוי להיפגע ממנו מינימאלי. לא מומלץ לעשות טיפול זה אם מטופל אינו סובל קור או כאשר נימי הדם עוברים קרוב לפני העור. מידע מפורט  על הטיפול, על האפקטיביות שלו ומספר הטיפולים בסדרה ניתן לקבל מקוסמטיקאית במרכז Magic Touch. נשמח לראות אתכם אצלנו!