מומחי המרכז לבריאות ויופי  Magic Touchמבצעים פילינג חומצות מקצועי על בסיס חומצות בעלות רמות השפעה וריכוז שונות. הפעולה מאפשרת הסרה אפקטיבית ויסודית של השכבה העליונה של תאי העור, דבר שגורם לשחזור אינטנסיבי של רקמות העור ולמראה צעיר ורענן יותר.

כיום קוסמטיקאיות של המרכז Magic Touch משתמשות בסוגי פילינג שונים, אך פילינג חומצות ממשיך להיות אחד הפופולאריים ביותר. בטיפול כולל, משתמשים בפילינג חומצות לניקוי יסודי של העור, להעלמת קמטוטים וכתמי פיגמנטציה, במקרה של הרחבת נקבוביות, צלקות, סימני מתיחה. במרכז שלנו משתמשים בסוגי פילינג חומצות שונים הנבדלים ברמת החדירה לתוך רקמת העור ובאינטנסיביות השפעתם. כל סוגי פילינג חומצות מתחלקים ל-3 קבוצות: פילינג שטחי, פילינג שכבת האמצע ופילינג עמוק. בוחרים בסוג הנכון למטופל על פי מאפיינים ייחודיים של עורו ולפי מטרת הטיפול. פילינג שטחי הוא העדין והמתון ביותר כי החומצות משפיעות רק על השכבה העליונה של האפידרמיס בלבד. פילינג של שכבת האמצע אפקטיבי ביותר לאזורים אמצעיים ברקמות העור במהלכו הגוף מפעיל תהליך ייצור תאים חדשים ובכך מתרחשת הצערת שכבות עליונות של העור. הטיפול אינו דורש הכנה או תקופת שיקום.

המומחים של המרכז לבריאות ויופי Magic Touch מבצעים טיפולי פילינג חומצות באופן בטוח ביותר. בעזרת מריחת תכשירים מיוחדים המבוססים על אנזימים וחומצות על פני העור, מתקבל אפקט של כוויה זעירה בשכבת העור העליונה, וכתוצאה מכך קילוף והצערת העור המלווה בזירוז יצירת קולגן. הפעולה אינה גורמת לכאבים ומביאה תוצאות נפלאות, כמו העלמת קמטים קטנים, שיפור בגוון עור הפנים, הבהרת כתמי פיגמנטציה, ניקוי והצערת העור, העלמת פריחה וצמצום נקבוביות. לאחר טיפול בפילינג חומצות, עור הפנים נעשה ורוד יותר, חלק יותר ומקבל גוון אחיד. כדי להגיע לתוצאות ארוכות טווח יש לקבל סדרת טיפולים.