המרכז לבריאות ויופי Magic Touch מזמין אתכם לקבל טיפול בפילינג מכני. הטיפול משפר זרימת דם זעירה, מעורר חילוף חומרים בתאים ומעלה את תפקוד מנגנוני ההגנה של העור. כיום מיקרודרמברזיה היא אחת השיטות העדינות ובה בעת היעילות ביותר של פילינג מכני. מיקרודרמברזיה מעניקה חלקות, מעלימה קמטים קטנים, מפחיתה רמת היפר-פיגמנטציה בכתמי הגיל, ומה שחשוב ביותר − מעודדת יצירת קולגן חדש ואלסטין.

מיקרודרמברזיה, או מיקרו-שיוף של עור הפנים, היא שיטת פילינג מכני פשוטה, נטולת כאבים, בטוחה ובעלת תוצאות טובות בהיותה חלק בתכנית הצערת העור. הטיפול מתבצע על ידי מכשיר מיוחד בעל ראש המצופה באבקת יהלום. זהו ליטוש העור באמצעות מיקרו-גבישים אשר מקלפים את שכבת העור המת, מחליקים, מעלימים אדמומיות, מותחים את העור והופכים אותו לבריא, צעיר ויפה יותר. הטיפול מאפשר להקטין קמטים קטנים, צלקות, צלקות פוסט-אקנה ופגמים אסתטיים אחרים, מעודד חדירת חומרים פעילים לתוך שכבות העור העמוקות תוך כדי מריחת תכשירי הזנה או ריפוי. פרט לכך, מיקרודרמברזיה מעודדת ייצור אלסטין וקולגן באמצעות הפעלה של תהליכי רגנרציה של תאי אפידרמיס. הקוסמטיקאית בוחרת את רמת ההשפעה על העור בהתאמה אישית וקובעת את מספר הטיפולים הנדרש.

משתמשים בפילינג מכני במקרים של עור בעייתי, קמטים שאינם עמוקים, צלקות של פצעי אקנה ופוסט-אקנה, נקבוביות מורחבות, פיגמנטציה, וכן למניעת סימני גיל בעור (עור בוגר). משך הטיפול נע בין 20 ל-30 דקות, בהתאם לתכנית האישית של המטופלים. כדי להגיע לתוצאות לאורך זמן מומלץ לקבל סדרת טיפולים בעלת 4-6 מפגשים בהתאם למצב העור בהפרשי זמן של 1-2 שבועות בין טיפול לטיפול. כדי לשמור על התוצאות יש כל שניים-שלושה חודשים לקבל סדרת טיפולים נוספת. מיקרודרמברזיה מתבצעת לא רק באזור הפנים אלא גם באזורי צוואר, המחשוף והידיים. לאחר הטיפול, ניתן לחזור לפעילות רגילה, אך כדאי לשמור על מספר כללים פשוטים: להימנע משהות ממושכת בשמש ומשימוש בתכשירים קוסמטיים המכילים כוהל. מיקרודרמברזיה אסורה במקרים של כוויות שלא נרפאו, פצעים פתוחים, דרמטוזיס, הרפס ומחלות עור דלקתיות אחרות וכן במקרה של סוכרת.

קוסמטיקאיות של מרכז Magic Touch תשמחנה לענות על שאלות בנוגע למספר טיפולים בפילינג מכני, ימליצו על טיפולים קוסמטיים אחרים אשר בשילוב עם פילינג מכני מובילים לתוצאות טובות עוד יותר.