הסוד של פנים יפות טמון בטיפוח קפדני וסדיר. במרכז לבריאות ויופי Magic Touch משתמשים בשיטות רבות ואפקטיביות לטיפול בעור בעייתי. הקוסמטיקאית בוחרת בשיטת טיפול ובמספר טיפולים המתאימים לבעיה ספציפית ולסוג העור.

ריפוי עור בעייתי חייב להתבצע בגישה כוללת. אחת הפעולות הראשונות היא ניקוי ידני של עור הפנים אשר דווקא הוא מנקה ביסודיות את פני העור, מדכא את פעילות החיידקים הגורמים לדלקות, מאזן את תפקוד בלוטות החלב ועוזר להתמודד עם תופעות פוסט-אקנה. השיטה השנייה המועילה היא פוטותרפיה באמצעות מכשיר IPL. לאחר טיפולים אלה, סימני אקנה וצלקות קטנות נעלמות, ומצב העור משתפר, כמו גם פיגמנטציה וקופרוז. אי אפשר לטפל בעור בעייתי ללא שימוש בפילינג. בוחרים בסוג הפילינג המתאים בהתאם לבעיה. פילינג מסלק תאי עור מתים ומחדש את העור. טיפול מיקרודרמברזיה מקטין בצורה ניכרת את הנקבוביות, מעלים "נקודות שחורות", ומשפר את תפקוד בלוטות החלב. לטיפול בזרמים זעירים ישנו מקום חשוב בריפוי בגישה הכוללת של עור בעייתי. כל הטיפולים במרכז לבריאות ויופי Magic Touch עוזרים בריפוי עור בעייתי.

במקרה של עור בעייתי חשובים מאוד ניקוי קפדני, העלאת הטונוס, הזנה ולחלוח העור. טיפול מקצועי מאפשר מניעת התפתחות תהליכים דלקתיים, נרמול זרימת הדם, הסרת אדמומיות ולהרגעת גירויים. סדרות של מוצרי הקוסמטיקה המקצועיים בהן אנו משתמשים במרכז במהלך הטיפול, הופכות את הליכי הריפוי והטיפוח לאפקטיביים הרבה יותר. שיטות תרפיה נכונות הנקבעות במרכז Magic Touch במקרה של עור בעייתי לא רק עוזרות לפתור בעיות אסתטיות שונות, אלא גם מסוגלות לעכב תהליכי הזדקנות מוקדמת בעור. תוכלו לדעת פרטים על הטיפולים מתוך כתבות שבאתר, אנו גם רוצים להזמין אתכם לקבל יעוץ אישי ולקבוע סדרת טיפולים במרכז Magic Touch.