אקנה היא מחלת עור נפוצה ביותר והיא באה לידי ביטוי בדלקת של בלוטות החלב וזקיקי השערות. סיבות למחלה יכולות להיות הצטברות תאי עור מתים, מתח נפשי, שינויים הורמונאליים, סיבות תורשתיות ועוד. אקנה גורמת לבעיה אסתטית הדורשת טיפול מקצועי על ידי קוסמטיקאית מוסמכת. המומחים מהמרכז לבריאות ויופי Magic Touch ממליצים לפנות לבעלי מקצוע מוקדם ככל הניתן כדי להגדיל את הסיכויים לריפוי העור ולהעלמת צלקות וכתמי פיגמנטציה לאחר הריפוי.

קוסמטיקאיות של המרכז Magic Touch מטפלות באקנה בצורה מקצועית. במרכזנו תוכלו לעבור  אבחון עור מקיף כדי למצוא את הגורם למחלה ולבנות תוכנית הדרגתית של טיפול אפקטיבי בעזרת ציוד מקצועי מיוחד.

הניסיון והמקצועיות של המומחים שלנו וכן השימוש בציוד חדשני, כמו ציוד פוטו-קוסמטולוגיה, מיקרו-זרם ופילינג מסוגים שונים, מאפשרים בניית תוכנית טיפול אישית למקרים שונים של אקנה ולטיפול מונע. תוך כדי השימוש במכשירים במרכז Magic Touch, אנו מבצעים טיפולים המעודדים את הנורמליזציה של תפקודי בלוטות החלב הודות לאפקט אנטי דלקתי ולחידוש תאי העור. טיפולי פילינג ושיוף עדין (מיקרו דרמבריישן) מנקים, משפרים את הטונוס הכללי של העור ומעניקים לו מרקם אחיד. סדרת הטיפולים מתבצעת בתנאי נוחות מקסימאלית. כתוצאה מהטיפול, הדלקת נסוגה, פעילות היתר של בלוטות החלב יורדת, הנקבוביות מצטמצמות והאפקט האסטתי נשמר לאורך זמן.

שיטות הקוסמטולוגיה של המרכז Magic Touch נותנות פתרון לבעיות רבות שונות. לכל מטופל ומטופלת הסובלים מאקנה, אנו בונים תוכנית אישית הכוללת סוגי טיפול קוסמטי המתאימים ביותר.