ריפוי דרמטיטיס דורש גישה אינדיבידואלית מפני שחייבים לדעת מה גרם למחלה. קוסמטיקאיות מוסמכות של המרכז לבריאות ויופי Magic Touch נוטות להשתמש בגישה כוללת לריפוי דרמטיטיס והן תשמחנה לעזור לכם להעלים את כל סימני המחלה.

במרכז שלנו תוכלו לעבור אבחון דרמטיטיס ולקבל טיפול המבוסס על שיטות אפקטיביות ובדוקות. דרמטיטיס נגרם על ידי רגישות לחומר מסוים, השפעת הסביבה, רעלנים כימיים, תזונה ועוד. הסימפטומים הנפוצים ביותר של דרמטיטיס הם אדמומיות בעור, גרד, תחושת צריבה, קילוף העור. אחת השיטות לריפוי דרמטיטיס היא פוטותרפיה המאפשרת להקטין את ביטויי המחלה. פוטותרפיה משפרת את תפקוד תאי העור, עוזרת להקטין דלקת ומקלה על תסמיני המחלה אצל רוב המטופלים. אלקטרותרפיה (טיפול באמצעות זרמי חשמל זעירים) תומכת בכל שכבות העור − אפידרמיס ודרמיס, ומורידה דלקות. כל היתרונות האלה מאפשרים להשתמש בזרמי חשמל זעירים בטיפולים קוסמטיים. טיפול מקיף בדרמטיטיס מתבצע בגישה אינדיבידואלית.

קוסמטיקאיות של מרכז Magic Touch תצענה לכם שיטות טיפול עדינות, בטוחות ואפקטיביות להעלמת תסמיני דלקת עורית ולחיזוק המערכת החיסונית. בהתאם לדרגת חומרה של המחלה, סדרת הטיפולים נגד דרמטיטיס יכולה להימשך מכמה שבועות עד מספר חודשים.