האם ניתן להתגבר על תופעת פוסט-אקנה כך שלא יישארו סימנים וצלקות על העור? איך לשמור על  עור חלק ונקי מצלקות ופצעים? למומחים של המרכז לבריאות ויופי Magic Touch יש ניסיון רב בפתרון בעיות אלה ואחרות.

במרכז לבריאות ויופי מטפלים בפוסט-אקנה בצורה בטוחה ויעילה באמצעות שיטות קוסמטולוגיות חדישות. קוסמטיקאיות של המרכז ,תצענה פתרון אופטימאלי לבעיית פוסט-אקנה בגישה אישית לכל מטופל: פילינג כימי, ניקוי באמצעות אולטרסאונד, פוטותרפיה. בעזרת מכשירים בעלי השפעה בדוקה כל מטופל ומטופלת הסובלים מפיגמנטציה יתרה ומצלקות כתוצאה מפוסט-אקנה יכולים להחזיר לעור מראה מטופח ויפה.

המומחים שלנו מציעים טיפול מסוים בהתאם לסוג הבעיה, למשל טיפול באמצעות מכשיר IPL, פילינג חומצות, מיקרודרמברזיה, זרמי חשמל זעירים ועוד. בעזרת פילינג חומצות ניתן להעלים סימני פריחה שטחיים. במקרה של צלקות עמוקות יותר, יש להשתמש במכשיר IPL.  טיפול מיקרודרמברזיה מאיץ תהליכי רגנרציה של העור ומחליק צלקות. זרמים זעירים מחליקים את הצלקות ומשפרים את גוון העור. טיפולים במרכז Magic Touch אינם גורמים לתחושה לא נעימה כלשהי ופותרים את בעיית הצלקות ברמה אופטימאלית. בחירת סוג הטיפול נעשית בהתאם לאבחון אישי על ידי קוסמטיקאיות של המרכז.