רוזציאה היא מחלת עור פנים נפוצה המאופיינת באדמומיות העור, בהופעת "רשת" כלי דם קטנים על פני העור, פפולות ופוסטולות. גורמים למחלה יכולים להיות פנימיים או חיצוניים, והם: מזון חם מאוד, חריף מאוד, מעושן או מתובל, שתיית אלכוהול מופרזת, צריכת משקאות בעלי ריכוז גבוה של קפאין, קרני אולטרא-סגול, סטרס, חשיפה ממושכת לקור או לחום, נטילת תכשירים הורמונאליים. המרכז לבריאות ויופי Magic Touch מציע טיפול מקיף ברוזציאה: הן בבעיית עור קוסמטית והן במחלת עור.

בפגישת הייעוץ הראשונה אצל קוסמטיקאית של מרכז Magic Touch, קובעים את שלבי הטיפול הבסיסיים - טיפול קוסמטי וטיפול מונע וכן מסבירים איך לטפל בעור פנים בבית ובוחרים תכשירי טיפול מתאימים. טיפול ברוזציאה מתחיל בריפוי דלקת בעזרת שיטות פוטותרפיה וטיפוח באמצעות תכשירי קוסמטיקה. פוטותרפיה משפיעה לא רק על כלי הדם, אלא גם על פתוגנים מזהמים. במהלך הטיפול, מכוונים את קרני האור על אזור הנגוע ברוזציאה, והן חודרות לעומק עד לשכבות האמצע של העור. אנרגיית האור מעוררת תגובת המוגלובין, ולאחר מכן מוקדי הזיהום דועכים ובסופו של דבר סימני רוזציאה חיצוניים נעלמים. תכשירים מקצועיים ושימוש במכשור במרכז Magic Touch משפיעים השפעה פעילה על תהליכי ריפוי של רוזציאה.

טיפול ביתי נכון הינו טיפול מונע מעולה והוא מאפשר לא רק למנוע את המחלה אלא גם להחליש את החרפתה. במהלך טיפול מקיף במחלת רוזציאה, חשוב מאוד לבצע את המלצות המומחה. חובה להשתמש באמצעי הגנה מקרני השמש ולהימנע מחשיפה לקרני השמש הישירות מפני שאור אולטרא-סגול גורם להחמרת המחלה. חשוב גם לשמור על דיאטה מתאימה ולהגביל צריכת אוכל חריף ומשקאות עם קפאין.

אנו מזמינים אתכם לבקר במרכז לבריאות ויופי Magic Touch והמומחה שלנו יתאים לכם מספר  טיפולים אינדיבידואליים לריפוי רוזציאה במרכז.