טיפול פנים הוא פעולה יום-יומית הכרחית. העור שלנו דורש טיפוח קפדני, אחרת קיים סיכוי למחלות עור בלתי נעימות, וסבוריאה היא אחת מהן. המרכז לבריאות ויופי Magic Touch מגיש ללקוחותיו תכניות מקיפות לריפוי סבוריאה.

סבוריאה היא מחלת עור הנגרמת על ידי הפרה בתפקוד בלוטות החלב. סיבוריאה בעור הפנים מופיעה באזורי העור בעלי ריכוז גבוה של בלוטות החלב, והם המצח, האף והסנטר. המחלה מתבטאת בהפרשת יתר של שומן עורי. כתוצאה מכך, ישנה ירידה בתכונות אנטי-בקטריאליות של העור ונוצרים תנאים להתפתחות זיהום. כיום סבוריאה היא מחלה מוכרת דיה וקיימים תכשירים רבים מועילים לטיפול בה. הגורמים העיקריים להופעת סבוריאה הם חוסר איזון הורמונאלי, תזונה לקויה, הפרת תפקוד מערכת העיכול, סוכרת, מחלות בלוטת התריס, מחלות זיהומיות, מערכת חיסון מוחלשת, מחסור בוויטמינים או סטרס. ריפוי סבוריאה דורש אספקת מים מקסימאלית לעור והחזרת איזון בין ההידרופילי לליפופילי (HLB), למטרה זו משתמשים בתכשירים מקצועיים בעלי יעילות גבוהה מאוד. ניקוי עור הפנים הוא שלב חשוב בתהליך הריפוי. במקרה של היעדר פצעונים מוגלתיים משתמשים בשיטת הפילינג. שימוש במכשיר IPL מסייע להתמודד עם תסמיני סבוריאה ולצמצום נקבוביות, מיישר את פני העור ומעניק לו גוון אחיד. כמו כן, במקרה של הפרעות תפקוד בלוטות החלב (סבוריאה) מומחי קוסמטולוגיה ממליצים על תרפיה בעזרת זרמי חשמל זעירים.

אכפתיות של אדם מעצמו וממצב עורו מהווה טיפול מונע מעולה למחלות רבות. אנו מזמינים אתכם לקבל יעוץ אישי אצל המומחים של המרכז שלנו שיעזרו לכם ביעילות רבה לפתור בעיות אסתטיות למיניהן.