הופעת כתמי פיגמנטציה היא סיבה לחוסר נוחות פיזית ונפשית בקרב רבים. כדי להבהיר את העור בצורה יעילה ולהיפטר מכתמי העור חייבים לדעת מה הסיבה להופעתם. כדי לפתור את הבעיה אנו ממליצים לפנות ליעוץ רופא דרמטולוג במרכז לבריאות ויופי Magic Touch.

כאשר מנטרלים את סיבת הופעתם של כתמי פיגמנטציה, ניתן להגיע לתוצאות טובות של הבהרת העור. להבהרת כתמים ואזורי פיגמנטציה, מומחי המרכז לבריאות ויופי Magic Touch משתמשים במגוון רחב של פעולות קוסמטיות:

- סוגי פילינג שונים לרבות פילינג פחמני ופילינג יהלום

- ריפוי כתמי פיגמנטציה בעזרת תרפיה באמצעות זרמי חשמל זעירים

- הבהרת פיגמנטציה בעזרת מכשיר IPL

- הלבנת עור (מסכות ותכשירים מיוחדים)

- טיפול ביתי.

פילינג מאפשר לקלף ולהחליף את שכבת עור בעלת כתמי פיגמנטציה בתאי עור בריאים, דבר המוביל להבהרת העור. כמו כן, טיפול בפילינג משפר את נשימת העור ואספקת הדם, ובכך העור נעשה אלסטי, מוצק יותר, רענן ובהיר יותר.

זרמי חשמל זעירים כשלעצמם מסוגלים לתקן פגמי עור שונים. במהלך טיפול להבהרת העור, שימוש בתרפיה של זרמים זעירים מאפשר שיפור במבנה וגוון העור והבהרת כתמים ועיגולים כהים סביב העיניים.

תרפיה בעזרת IPL מלבינה נמשים וכתמי גיל באזורי פנים, המחשוף, הצוואר וכפות הידיים. שימוש במכשיר IPL מאפשר לפתור את בעיית הפיגמנטציה, לבצע הבהרת עור במהירות, באופן בטוח וללא תופעות לוואי.

שימוש בתכשירי הבהרה (קרמים, מסכות לפנים, תחליבים וסרומים) מיועד לחסימת ייצור מלנין ברקמות ולקילוף באזורי הפיגמנטציה. כדי להבהיר את העור ולמנוע היפר-פיגמנטציה, תבחר קוסמטיקאית של המרכז בתכשירי קוסמטיקה מיוחדים לטיפול ביתי, בגישה אישית, לכל מטופל ומטופלת. בחירה נכונה של סוגי טיפול וטיפול ביתי סדיר תחת פיקוח הרופא הדרמטולוג של המרכזMagic Touch  יובילו בוודאות להבהרת כתמים ולשיפור כללי במראה העור.