נטורופתיה (או רפואה טבעית) היא גישה של רפואה אלטרנטיבית המבוססת על הטענה כי לגוף האדם ישנה יכולת מולדת לרפא את עצמו. נטורופתיה רואה באדם מערכת גוף-נפש שבה כל התהליכים קשורים זה בזה ובלתי ניתנים להפרדה. בניגוד לרפואה קונבנציונלית הממוקדת באבחון המחלה ובמאבק בתסמינים, נטורופתיה עוסקת בהחזרת הבריאות הפיזית והנפשית ובשמירה על בריאות הגוף. לרופא נטורופת חשוב לדעת לא רק את תסמיני המחלה, אלא גם על אורח חיו של המטופל ומחשבותיו.

רופא נטורופת מבסס את עבודתו על מספר עקרונות:

- המטופל והרופא שותפים בתהליך הריפוי. הרי אמר אבן סינא: "אנו שלושה שותפים: אתה, אני והמחלה. ינצח מי שלצדו תתייצב".

- מתייחסים למצבו הנפשי של המטופל ולא רק למצבו הפיזי.

- מינימום פעילות פולשנית.

במרכז לבריאות ויופי Magic Touch, נטורופתיה היא שיטה פופולארית של ריפוי, שיקום וחיזוק הגוף.  במהלך ריפוי מחלה כלשהי, רופא נטורופת של המרכז מתייחס למערכת גוף-נפש של מטופל. על פי עקרונות נטורופתיה, גוף האדם מסוגל לרפא את עצמו, החשוב הוא ליצור תנאים המתאימים לכך. הרופא הנטורופת מלמד את מטופליו שיטות לשמירה על בריאותם ומניעת מחלות, כך שלרבים מהם תורת הנטורופתיה הופכת לדרך חיים של ממש. במהלך ביקור אצל הרופא הנטורופת, לאחר בדיקה מעמיקה של הגוף, תקבלו המלצות בנוגע ל:

- תזונה נכונה המנקה את הגוף ומאפשרת צריכת ויטמינים נדרשת

- צורה נכונה של נשימה

- אוסף תרגילי התעמלות

- דרכים לשיפור מצב הרוח.

כדי שהטיפול במחלה זו או אחרת יצליח, הנטורופת של המרכז משתמש בתכנית טיפול אינדיבידואלית. בתנאי שתבצעו את המלצות הרופא תוכלו להגיע לתוצאות טובות ולהחזיר לעצמכם בריאות ביעילות רבה.