המרכז לבריאות ויופי Magic Touch מציע מגוון רחב של טיפולי פנים בסגנון קלאסי או בעזרת מכשירים במטרה לטפל בבעיה מסוימת: ריפוי אקנה, העלמת צלקות ומתיחות יתר, הזנת העור והבראתו, ניקוי ועיסוי עור הפנים, פילינג, טיפול מונע הזדקנות, טיפול הצערה פעיל וכדומה. קוסמטיקאית מקצועית של מרכז Magic Touch תוכל לבנות תכנית טיפול לסוג העור הספציפי בהתייחס לכל המאפיינים האינדיבידואליים של הלקוח. בפנייתכם לאנשי מקצוע, אתם יכולים להכיר בסוג העור שלכם ובצרכיו וכן למנוע טעויות בטיפול ביתי.

קוסמטיקאיות של מרכז Magic Touch משתמשות בשיטות טיפול בטוחות, מתייחסות לכל התכונות הייחודיות של עור המטופל ובוחרות בסוגי השפעה ובתכשירים קוסמטיים המועילים ביותר. ניתן להשלים את הטיפול הקוסמטי המקצועי במרכזנו עם שיטות טיפול נוספות לתוצאה הטובה ביותר. כדי לשמר את אפקט הטיפול, ימליצו המומחים שלנו על תכשירי קוסמטיקה שיתאימו גם לשימוש ביתי.

בנוסף, טיפולי פנים במרכז Magic Touch מתבצעים באווירה נעימה שבה תוכלו להתרווח ולנוח, ולאחר הטיפול ליהנות מתוצאותיו.

איננו נשארים מאחור בעניין חידושים בתחום הקוסמטיקה, אנו מציעים ללקוחותינו את כל מגוון טיפולי הפנים. במדור הזה של אתרנו תוכלו להכיר באופן מפורט יותר את שירותי הקוסמטולוגיה, הן בסגנון הקלאסי והן בעזרת מכשור במרכז Magic Touch. נחכה לכם!